Plek #40: Dankbaar na 152 dagen On the Road to freedom

Onze laatste dag in de UK. Voordat we met de trein voet op Franse, en rechtsrijdende, bodem gaan zetten, boeken we nog één laatste overnachting in de buurt van de shuttle (de trein). Op een werkende boerderij tussen de diertjes en bomen spenderen we onze laatste uurtjes aan deze kant van het kanaal.

Het is alsof de UK weet dat we vertrekken, want de regen tikt in de nacht tegen ons hefdakje aan. In de afgelopen 150 hebben we bijna geen regen gezien (bofkonten!). Nu neemt het land van de regen in stijl afscheid.

In 10 weken tijd hebben we dit eiland doorkruist en het was alsof we een verborgen parel mochten ontrafelen. De uitbundige natuur, prachtig groene heuvels, vriendelijke mensen en het kleine wildlife. Wat een onvergetelijk én onverwachts avontuur! ✨

NOMAD® | Tenten

Home sweet home…

Na maanden op het vasteland van Europa te hebben vertoefd, met allerlei mooie plekjes zoals het pittoreske havendorpje Barfleur, de kleuren van de Franse Alpen, het groene Jura gebergte en een verlaten hoekje van Italië, eindigden ons avontuur wildkamperend tussen de heuvels van het Verenigd Koninkrijk. 152 dagen lang waren we on the road. On the road to freedom.

We kijken terug op een onvergetelijke reis vol hoogtepunten (en een mini ‘stekend’ dieptepuntje met dank aan Sir wesp). Een reis waarin we niet alleen nieuwe plekken ontdekten, ook elkaar nog beter leerde kennen en de liefde nog verder groeide. We trokken door indrukwekkende landschappen en genoten van de – soms letterlijke – stilte van de natuur. Dankbaar en voldaan kijken we terug, nagenietend van elke stap, bocht en ontmoeting onderweg.

Benieuwd naar al onze camper stories, lees ze nu allemaal! Volg onze socials voor more to come… Want onze road to freedom eindigt niet hier!

NOMAD® | Tenten

Go Tiny Live Free is al 9 jaar actief met als missie: meer betaalbare, duurzame en vrije woonvormen. Van De Hopman tot 10.000 gerealiseerde woningen – een reis vol groei, projecten en persoonlijke keuzes. In 2025 trekken we met de camper door Europa, op zoek naar nóg meer vrijheid. Volg ons verhaal: out of office & on the road!

#freedomlife #gotinylivefree #newlife #vanlife

Deel dit bericht op:

Contact

Adres
Go Tiny Live Free Go Tiny Live Free Go Tiny Live Free
De Hopman 3
5735 DX Aarle-Rixtel


Contactgegevens
info@gotinylivefree.nl


Bedrijfsgegevens
KvK 70262624
BTW NL858222267B01